Wydanie nr 29 z dnia 23.07.2020

Koronawirus wciąż atakuje, chorych przybywa

SANEPID ODRADZA WESELA

Choć rząd zluzował lub zniósł wiele ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, sytuacja epidemiologiczna wciąż jest poważna. Widać to także w naszym regionie, gdzie znowu pojawiła się duża ilość zainfekowanych, co między innymi jest pokłosiem wesela.


Pobity do nieprzytomności i porzucony w lesie

GROŹNY FINAŁ MIŁOŚCI

Niewiele brakowało, by 34-letni suszanin zapłacił najwyższą cenę za to, że zakochał się w sporo młodszej mieszkance tego powiatu. Dużą rolę w sprawie odgrywa także 17-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego.

 

 

 

 

 

 

 

 


Druga nitka zakopianki z wielkim poślizgiem

ZERWANY KONTRAKT

Już od dłuższego czasu było wiadomo, że nie uda się jesienią tego roku oddać do użytku drugiej nitki nowej zakopianki pomiędzy Naprawą a Lubniem. 17 lipca Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad straciła cierpliwość do niesolidnego wykonawcy robót i zerwała z nim umowę.


Zrzucił zbroję, dostał skrzydła

OLAF WALCZYŁ DO KOŃCA

Jesienią ubiegłego roku życie 2,5-letniego zawojanina Olafa Malika i jego rodziców zamieniło się w koszmar. Okazało się, że organizm malucha zaatakował śmiertelnie groźny nowotwór. Rodzice z pomocą ludzi dobrej woli zaczęli walkę o syna. Niestety, nie udało się jej wygrać.

 

 

 

 

 

 


Sucha z dotacją na skatepark

KOSZE BY PRZESZKADZAŁY

Jeszcze w tym roku w Suchej Beskidzkiej przy ul. Turystycznej powstanie skatepark, a także zamontowane zostaną urządzenia do ćwiczeń sprawnościowych. Natomiast nie będzie tam koszy do gry w koszykówkę.

 

 

 


W głowie pomysłów ma pełno

ZA GŁOSEM SERCA

Sidzinianka Justyna Biedrawa dotychczas kierowała się w życiu tym, co podpowiadał jej rozsądek, ale ostatnio uznała, że warto pokazać światu, co jej w duszy gra i zaczęła się realizować jako wokalistka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Obiegł glob prawie pięć razy!

STWORZONY DO MARATONÓW

Od początku swojej kariery przebiegł ponad 180 tysięcy kilometrów, czyli niemal pięć razy okrążył kulę ziemską, kończąc 124 maratony! Liczne sukcesy 54-letniego dziś grzechyńskiego długodystansowca Janusza Sarnickiego robią wrażenie.

 

E-wydanie