Wydanie nr 28 z dnia 14.07.2022

 

„MAŁOPOLSKA KRONIKA BESKIDZKA” – WEWNĄTRZ „KRONIKI BESKIDZKIEJ”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stodoła w ogniu * Pijani kierowcy * Seria kolizji

USZKODZONE DACHY, WYBUCH PIECA

Żywioł znów dał o sobie znać. Podczas poniedziałkowej, 11 lipca, wieczornej burzy silne podmuchy wiatru uszkodziły dachy na dwóch budynkach w Brodach.


Lepiej niż w ubiegłym roku, lepiej niż w kraju

BRAWO MATURZYŚCI!

Na brawa zasługują tegoroczni maturzyści z powiatów suskiego i wadowickiego. Ci ostatni w zdawalności poprawili i tak już niezły wynik swoich starszych kolegów sprzed roku. Jeszcze bardziej imponujący krok do przodu wykonali maturzyści z powiatu suskiego.


BĘDZIE DOM DZIENNY?

W Suchej Beskidzkiej samorządowcy bardzo poważnie rozważają stworzenie Domu Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych.


DROŻEJ ZA PŁYWANIE

W najbliższym czasie podniesione zostaną opłaty za korzystanie z krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej.


TELEWIZOR NA ZAGONIE

Wydawać by się mogło, że dzikie wysypiska śmieci znajdują się w tak zaskakujących miejscach, że żadna nowa lokalizacja nikogo nie zdziwi. Nic bardziej mylnego…


MUZYCZNIE W KOŚCIELE

W kościele w Zawoi Przysłop rozbrzmiał kolejny koncert w ramach 13. Beskidzkiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.


REZYGNACJA PO SUKCESIE

Dotychczasowy trener piłkarzy Kalwarianki Krzysztof Wądrzyk pożegnał się z zespołem. Nowym szkoleniowcem czwartoligowych beniaminków został Konrad Trybuła.


MŁODZI STRAŻACY W AKCJI

Po powiatowych zawodach strażaków dorosłych w powiecie suskim przyszedł czas na rywalizację młodzieżowych drużyn pożarniczych. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się ekipa Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Marcówka, a wśród chłopców MDP Jordanów.

 

 

 

E-wydanie