Wydanie nr 48 z dnia 29.11.2018

Kusznik z worem trawki

STRZELAŁ DO PRZECHODNIÓW

Biegał po ulicach Bielska-Białej i strzelał z profesjonalnej kuszy do przypadkowych osób! W jego domu odnaleziono nie tylko kuszę, ale też uprawę konopi indyjskich.

 

 

 


Dresiarz koneserem sztuki?

UKRADŁ „CZARNĄ KOBIETĘ”

Czy ogolony na łyso „dresiarz” może być koneserem sztuki? Akurat w tym przypadku chodziło pewnie o zysk ze sprzedaży kradzionego obrazu…


Ile zarobi prezydent Bielska-Białej?

RADNI DALI ILE MOGLI

Pierwszą uchwałą, jaką podjęto podczas pierwszej w tej kadencji sesji Rady Miejskiej w Bielsku-Białej, była uchwała dotycząca pensji nowo wybranego prezydenta miasta. Ile będzie zarabiał Jarosław Klimaszewski?


Bielsko: nowy prezydent dziwi się i wyjaśnia

GDZIE JEST TEN BETON?

O tym, czy jego zastępcą będzie kobieta, czy komuś nie podaje ręki, czy nie zamknie się w gabinecie jak w twierdzy oraz o tym, kto rządzi w domu – „Kronika” rozmawia z Jarosławem Klimaszewskim, prezydentem Bielska-Białej.

 

 


Ponad 3 miliony na ratowanie TS Podbeskidzie

RATUSZ ZNOWU SYPNĄŁ GROSZEM

Władze Bielska-Białej przekazują spółce TS Podbeskidzie 3 miliony 250 tysięcy złotych. Decyzję w tej sprawie Rada Miejska podjęła na ostatnim posiedzeniu minionej kadencji. Zapadła więc w trybie pilnym i nie była jednomyślna.


Z Polski, dla wdów z Donbasu

PACZKI OD SERCA

Grażyna Staniszewska – bielszczanka, legenda podbeskidzkiej „Solidarności”, była posłanka, senator i eurodeputowana – organizuje akcję wysyłania paczek dla ukraińskich rodzin, których ojcowie zginęli lub zostali ranni w Donbasie.

 

 

 

 

 

 

 

 


Beskidzki Serw: ale walka!

BUDOWLANKA NA SZCZYCIE PODIUM

Tak zaciętej walki o prymat w Beskidzkim Serwie nie pamiętają nawet najstarsi organizatorzy… Do ścisłego finału dotarły aż trzy zespoły, a o barwach medali zadecydowały wygrane sety.

E-wydanie