Wydanie nr 28 z dnia 12.07.2018

Zabrzeg: koszmarny wypadek i siedmiogodzinna operacja sześciolatki

SKÓRA ZERWANA Z GŁOWY

Włosy sześcioletniej dziewczynki wplątały się w podnośnik hydrauliczny. Po trwającej siedem godzin skomplikowanej operacji przyszyto jej zerwaną skórę głowy.

 

 

 


Chciał randki z 14-latką, trafił na komisariat

POKAŻ MI SIĘ NAGO…

Ochotę na intymne spotkanie z 14-latką miał ostatnio 36-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Zamiast na randce, wylądował jednak na komisariacie. Na ślad amatora zbyt młodych dziewczyn wpadł w Internecie bielszczanin.


JAK POCHODNIA

Samochód nagle stanął w ogniu i po chwili zamienił się w gigantyczną pochodnię. Do zdarzenia doszło 5 lipca przy ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach.

 

 

 

 


Skatował żonę młotkiem i wyskoczył z 9 piętra

RODZINNA TRAGEDIA

Żonę i szwagierkę zaatakował z młotkiem w ręku. Pierwsza z nich omal nie zginęła na miejscu. Po chwili staruszek wyskoczył z okna na dziewiątym piętrze wieżowca. Do rodzinnego dramatu doszło na bielskim osiedlu Beskidzkim.


W miejskich autobusach: jednym za zimno, innym za gorąco

KLIMĄ NIE DOGODZISZ

Pasażerowie skarżą się na funkcjonowanie klimatyzacji w autobusach miejskich. Pojawiły się sygnały, że kierowcy nie zawsze włączają chłodzenie.

 

 

 


Jasienica: apel o rozsądek

ZALEWA NAWET WÓJTA

W Jasienicy aż wrze po tym, gdy czerwcowa ulewa obnażyła słabości systemu odprowadzającego wodę deszczową i wiele posesji zostało zalanych.

 

 

 

 


Mieszkańcy Lipnika drżą o swoje pociechy

ZE SZKOLNEGO AUTOBUSU NICI?

Właśnie rozpoczęła się długo oczekiwana i przesuwana w czasie modernizacja ulicy Krakowskiej w Bielsku-Białej. Dla kierowców to zarazem bardzo dobra i bardzo zła wiadomość.


Na bielskich terenach rekreacyjno-śmieciowych

POSPRZĄTAJĄ PO NIECHLUJACH

Mieszkańców oraz Radę Osiedla Straconka w Bielsku-Białej zaniepokoił stan sanitarny dwóch miejsc rekreacyjnych w tej dzielnicy.

 

 

 

 


Ares na emeryturze, Dragon wkracza do akcji

NA TYPÓW SPOD CIEMNEJ GWIAZDY

Ares po jedenastu latach służby w policji przeszedł na „emeryturę”. Jego następcą jest Dragon, który aż pali się do akcji. Będzie tropił przestępców i ratował zaginionych.

 


Matura: lepiej niż przed rokiem, ale…

MATMA NADAL STRASZY

Znacznie lepiej wypadła tegoroczna matura w Bielsku-Białej i powiecie bielskim w porównaniu do tej sprzed roku. Co powinno zwłaszcza cieszyć – było lepiej z matematyki, chociaż w niektórych przypadkach wyniki tego egzaminu pozostawiały wiele do życzenia.


Rekordowy sezon Teatru Polskiego

OSTRA GRA

Bielski Teatr Polski stał się firmą, która bije frekwencyjne rekordy. Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki, a artystom wręcz trudno nadążyć za popytem.

 

 

 


Cykliści w Bystrej

ROWER ŁĄCZY LUDZI

Blisko 500 rowerzystów wzięło udział w XIX Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w Bystrej, organizowanym przez tamtejszą Ochotniczą Straż Pożarną podczas Dni Bystrej.


Przyjechały najlepsze pary

PLAŻA W CZECHOWICACH

Na boiskach plażowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach rozegrane zostały turnieje w ramach III Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej im. Rufina Dudy.

E-wydanie