Wydanie nr 07 z dnia 14.02.2019

19-latek nie żyje

DRAMAT POD PRZYKRĄ

Nastolatek wybrał się na Błatnią i podczas ostatniej rozmowy z ojcem powiedział, że zabłądził. Szukała go liczna grupa goprowców, policjantów i leśników. Gdy go znaleźli, już nie żył.


Wilamowice: śrut w ciele łabędzia

BESTIALSKA ZABAWA?

W ciele rannego łabędzia znaleziono śrut. Właściciele bielskiego „Mysikrólika” podejrzewają, że ktoś strzelał do ptaka dla zabawy. Powiadomili policję.

 

 

 

 


Grypa szaleje!

CORAZ WIĘCEJ ZAKAŻONYCH

Potwierdzono już 39 przypadków zakażenia wirusem AH1N1 (świńska grypa) w Bielsku-Białej i powiecie bielskim. Ciągle wzrasta liczba zachorowań na grypę i infekcje grypopodobne, a szpitale zaostrzają procedury związane z odwiedzinami chorych.

 

 

 


Hokus-pokus, czary-mary i…

BĘDZIE MUZA NA STADIONIE!

Bielski stadion, wybudowany za ciężkie pieniądze, służył dotąd wyłącznie kibicom futbolu, ostatnio w dość przeciętnym – delikatnie mówiąc – wydaniu. W lipcu na obiekcie odbędzie się pierwsza impreza muzyczna. Narzuca się proste pytanie: nie dało się jej zrobić wcześniej?


Bielsko: nie parafialny, a komunalny

NOWY CMENTARZ W MIEŚCIE?

Po kilku latach powrócił temat utworzenia w Bielsku-Białej nowego dużego cmentarza. Nekropolia miałaby mieć powierzchnię około 7 hektarów i byłaby ulokowana we wschodniej części miasta.

 

 

 

 


Zmarła Lucyna Bardel, prezes PTTK Podbeskidzie

SWÓJ CZAS POŚWIĘCAŁA INNYM

8 lutego, po ciężkiej chorobie, zmarła – przeżywszy 64 lata – Lucyna Bardel, prezes zarządu Oddziału PTTK Podbeskidzie.

 

 

 

 


Czechowicka gala

BYŁO CO WSPOMINAĆ!

W Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się Gala Sportu, czyli podsumowanie osiągnięć zawodników i klubów oraz ludzi sportu w 2018 roku. A było co wspominać!

E-wydanie