Wydanie nr 12 z dnia 22.03.2018

Nie żyje białoruski kierowca

WYPADŁ Z KABINY

Do dramatu doszło na drodze ekspresowej w Rybarzowicach. Zginął 64-letni Białorusin, który po uderzeniu ciężarówką w bariery wypadł z kabiny.

 

 

 


Narkotykowy biznes kiboli BKS-u

SZAJKA DILERÓW

Dopingowanie BKS-u to tylko przykrywka. Policjanci rozbili kibolską szajkę z Bielska-Białej, która odpowie za handel całą paletą narkotyków i wymuszanie haraczy. Cała trójka ma już za sobą kary więzienia.


Po śmierci bielskiego ucznia w Alpach

WINNYCH NIE MA

Po dwóch latach zakończyło się postępowanie w sprawie tragicznej śmierci 15-letniego ucznia bielskiego gimnazjum we włoskich Alpach. Sąd utrzymał w mocy decyzję prokuratury o umorzeniu śledztwa.

 

 

 

 


Czechowice: wszystkie plusy dały minus

MIESZKANIE DLA… BOGATYCH

Władze Czechowic-Dziedzic wstrzymały działania zmierzające do budowy budynków wielorodzinnych w ramach rządowego programu „Mieszkanie Plus”. Dlaczego?


Loteria dla bielskich podatników

MOŻNA WYGRAĆ FIATA!

Znane są już szczegóły loterii, jaką władze Bielska-Białej zorganizowały, aby zachęcić osoby mieszkające i pracujące w stolicy Podbeskidzia do rozliczania podatków właśnie w grodzie nad Białą.

 

 

 


Będzie kasa na ochronę

ZAGROŻENI POSŁOWIE?

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zdecydował, że od kwietnia wszyscy zainteresowani posłowie będą mogli otrzymać dodatkowe pieniądze na ochronę swoich biur poselskich.


Kominy bielskiej elektrociepłowni

JESZCZE POSTOJĄ

Wszystko wskazuje na to, że kominy bielskiej elektrociepłowni jeszcze trochę postoją. A miały zniknąć z miejskiego pejzażu już kilka lat temu.

 

 

 

 


Bestwina: zginęli za Polskę i…

MUSZĄ ZNIKNĄĆ

Cały zastęp ludzi walczących z hitlerowskim najeźdźcą ma pójść w niepamięć. Wojewoda zaczął wielkie sprzątanie w niewielkiej Bestwinie. Nazwiska mieszkańców znikną z nazw ulic i pomników.


MaRysia z Węgierskiej Górki

NA WIOSNĘ W DOMU

MaRysia, czyli rysica, która jesienią ubiegłego roku trafiła do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Mysikrólik” w Bielsku-Białej, ma się dobrze, a gdy skończy się zima, wróci do swojego naturalnego środowiska.

 

 

 

 


Kolejny prezent dla Toma Hanksa

PO MALUCHU – ŁAWECZKA?

Niezmordowana Monika Jaskólska ma kolejny pomysł: zaproponowała, by w Bielsku-Białej stanęła ławeczka dla Toma Hanksa.


Nadchodzą rywale wagi ciężkiej

UCIECZKA SIATKARZY

BBTS opuścił strefę spadkową! Jeżeli ta ucieczka zakończy się utrzymaniem w PlusLidze – droga do tego jeszcze daleka, ale jest światełko w tunelu – będzie to nie lada wyczyn.