Wydanie nr 8 z dnia 22.02.2018

Wściekłe psy staną przed sądem

ZABÓJCZE TORTURY

Torturowali emeryta w tak brutalny i wyszukany sposób, że wykrwawił się na śmierć. Po trwającym ponad rok żmudnym śledztwie wkrótce mają stanąć przed sądem.

 

 

 


Dziecko w szpitalu, koń w lecznicy

KRAKSA Z KULIGIEM

W Szczyrku doszło do nietypowej kolizji. Do szpitala trafiło dziecko. Ucierpiał też koń ciągnący sanie.


Bielsko: członek gangu „Krakowiaka”

DORWANY W RESTAURACJI

W Bielsku-Białej zatrzymano Tadeusza B., członka gangu „Krakowiaka”. Choć rozesłano za nim list gończy, bawił w najlepsze w lokalnej restauracji.

 

 

 

 


Bielsko: rusza nabór do klas pierwszych

TYLKO PRZEZ INTERNET

1 marca rozpocznie się w Bielsku-Białej nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2018-2019. Rekrutacja będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem Internetu.


Czy tragediom można było zapobiec?

ZABEZPIECZYĆ WIADUKTY!

Pod koniec ubiegłego roku miały miejsce dwa tragiczne wypadki na wiaduktach w rejonie alei Andersa w Bielsku-Białej. Najpierw z jednego z nich skoczył 33-letni mężczyzna, a w sylwestrową noc z kładki dla pieszych spadł 19-latek. Teraz pojawiły się wątpliwości, czy zabezpieczenia w tych miejscach są wystarczające.

 

 

 

 

 

 


Bielsko: znów rozkopią Stojałowskiego

„JAJO” USPRAWNI SKRZYŻOWANIE

Kierowcy nie zapomnieli jeszcze o utrudnieniach, jakie w ubiegłym roku spowodował remont odcinka ulicy Stojałowskiego w centrum Bielska-Białej, a już muszą się szykować na kolejne…


Spojrzenie pełne magii i…

CZARODZIEJ ADRIAN

Kobiety coraz częściej wykonują typowo męskie zawody: zasilają zastępy strażaków, wstępują do wojska i policji, prowadzą tiry. A co, jeśli drzwi gabinetu kosmetycznego otworzyłby mężczyzna? Takie rzeczy się zdarzają, i to całkiem niedaleko, bo w Skoczowie.

 

 

 

 


Ratusz stawia na doświadczenie

NOWY STARY NACZELNIK

Nowym naczelnikiem Wydziału Gospodarki Miejskiej w bielskim ratuszu został… dotychczasowy naczelnik tego wydziału Adam Grzywacz.


Jazzowej zadymki czas

MOC BIELSKICH TALENTÓW

Od efektownej prezentacji bielskich artystów rozpoczęła się jubileuszowa, 20. Bielska Zadymka Jazzowa – Lotos Jazz Festival. A w następnych dniach – zanim pojawiły się zagraniczne gwiazdy – też dominował znakomity polski jazz.


Nie daj zarobić pseudohodowlom!

PIESKA TANIO KUPIĘ…

Szukasz rasowego psa przeglądając internetowe portale ogłoszeniowe i interesuje cię tylko jak najniższa cena? To błąd! Lekarze weterynarii ostrzegają, że w ten sposób możesz wspierać nieekologiczne i niehumanitarne pseudohodowle.


Komorowice: taneczny koniec karnawału

REWIA DUETÓW

Pod znakiem tanecznych duetów upłynęła końcówka karnawału w Domu Kultury w bielskiej dzielnicy Komorowice.